استارتاپ‌ها

با ما تماس بگیرید: ۳۸۴۸۱۲۸۴ - ۳۸۴۸۱۲۸۵ (۰۵۱) | به ما ایمیل بزنید: salam@rasanehfarda.com

Rasaneh Farda Icon
اینترنت، رسانه فرداست.

ما حامی استارتاپ‌ها هستیم!

رسانه‌ فردا و استارتاپ‌ها

اکوسیستم کارآفرینی ایران وارد عصر جدیدی شده است. عصری که شاید بعدها که تاریخ مدونی از آن نگاشته شود تعبیر عصر طلایی را برای آن به کار گیرند. شاید هم عصر هیجان‌های زودگذر! هنوز برای قضاوت کمی زود است، اما چیزی که می‌توان با قاطعیت در مورد آن حرف زد و بحث کرد این است که با یک دوره منحصربه‌فرد روبه‌رو هستیم. دوره‌ای که می‌توان آن را با دهه نود «سیلیکون‌ولی» مقایسه کرد. از هرگوشه این اکوسیستم استارت‌آپی می‌روید؛ بعضی‌ها رشد می‌کنند و می‌بالند و نام و نشانشان شهره می‌شود و برخی در همان بدو تولد یا کمی دیرتر راهی گورستان متروک ایده‌ها و استارت‌آپ‌های دنیای نامتناهی وب می‌شوند. دوران تازه‌ای شروع شده است ...

توضیح ویدئو:

نگاهی به دومین استارتاپ ویکند مشهد برگزاری در هتل ثامن از ۲۹ آبان الی ۱ آذر ۱۳۹۲ کاری از مجله آنلاین مشهد (یک از استارتاپ‌های رسانه فردا)

تهیه شده توسط: محسن برجی و محمدحسین کیانی پور

خروسخون، یک استارتاپ خوشمزه و سحرخیز!

روز جمعه بود و طبق قرار همیشگی در منزل مادربزرگ جمع شده بودیم. بساط کله پاچه به راه بود. ایده‌ای به نظرمان رسید که بیاییم همین حس خوب را توی جعبه به دست همه برسانیم. هم ملت به کلپچ‌شان برسند و هم ما یک بیزینسی راه بیندازیم.
«خروسخون» قرار است یک نیاز اساسی را که مشغله‌های شهرنشینی و زندگی کارمندی آن را از یادمان برده، برآورده کند. صبحانه، اصلی‌ترین وعده غذایی روزانه است که متأسفانه آن را از فهرست کارهایمان حذف کرده‌ایم. RasanehFarda-Images-013
سه مدل غذای ویژه را برای صبحانه در نظر گرفته‌ایم: بسته‌ها کامل کله پاچه، بسته‌های کامل حلیم و صبحانه‌های کلاسیک
هر بسته علاوه بر غذای با کیفیت، شامل تمام مواردی است که برای صرف یک صبحانه کامل در محیط اداری، بیرون از منزل و یا داخل منزل مورد نیاز است.
هر بسته کله پاچه شامل آب قلم مخصوص، گوشت کله پاچه (متناسب با سلیقه و نیاز شما)، ترشی، پیاز، آبلیموی تازه بسته‌بندی، نان، چای و وسایل صرف صبحانه شامل سفره، کاسه، قاشق، چنگال، دستمال کاغذی و خلال دندان است. می‌خواهیم بهترین کیفیت صبحانه را به شما هدیه کنیم.
سفارشات در تمام مناطق شهری مشهد با پیک خروسخون و به صورت رایگان برای شما ارسال می‌شود.
سفارشات مربوط به شهرک‌های صنعتی و مناطق اطراف مشهد شامل هزینه جداگانه برای پیک است.