تاریخچه

با ما تماس بگیرید: ۳۸۴۸۱۲۸۴ - ۳۸۴۸۱۲۸۵ (۰۵۱) | به ما ایمیل بزنید: salam@rasanehfarda.com

Rasaneh Farda Icon
اینترنت، رسانه فرداست.

مؤسسه رسانه فردا فعاليت خود را در سال 1382 در كرمان آغاز كرد. شروعي كه نشأت گرفته از يك شور و شوق دانشجويي بود و در ابتداي كار چندان دامنه دار نبود، اما به هر ترتيب مقدمه اي شد بر تداوم حركت در سال هاي آينده.

لذت همكاري با دوستان خوبي همچون "جليل الله جلال كمالي"، "ميثم خداپرست" و "حسن خداكرمي" از دلخوشي هاي آن دوران بود؛ و البته تجاربي كه از سر و كله زدن با مشتريان مختلف و وارد شدن به فضاي سهمناك (!) بازار كسب مي كرديم، برايمان خاطره انگيز شده است. در اين ميان، از نقش پر رنگ موتورسيكلت جليل نبايد چشم پوشي كرد!


 

دوران پر هيجان دانشجويي به پايان رسيد و "رسانه فردا" دوران نوزادي اش را در شهر قم ادامه داد. اين بار، دفتري جمع و جور در طبقه زيرين يك مجتمع تجاري واقع در خيابان دورشهر و روبروي سينماي خاطره انگيز "تربيت"، پذيراي جوانان مغروري شده بود كه با جيب هاي خالي، ولي كله هايي پر از ايده و ادعا، مي خواستند هر طور شده اينترنت را مثل نان لواش به خانه هاي مردم ببرند!

شايد خاطره انگيزترين و دلچسب ترين كاري كه آن زمان راه انداختيم، سايت "قمي ها" بود كه يك جور سايت خبري و فرهنگي و اطلاع رساني بود؛ و البته آشنا شدن و همكاري با بچه هاي نازنيني همچون "سيد علي پورطباطبايي"، "برادران افغان، محمد جواد و محمد صادق دهقان"، "سجاد صالحي"، "حميد شاه حسيني" و البته "محمد جابر ایزدپناه"، از خاطرات خوب آن دوران بود.

اواخر سال 1383 بود كه جل و پلاسمان را در قم جمع كرديم و بعد از چند ماه، در شهر مشهد دوباره به زمين گذاشتيم.


 

دفتري شيك در طبقه دوم يك مجتمع واقع در چهارراه معلم مشهد و جنب اداره ثبت شركتها، محل جديد ما براي شيطنت هاي گرافيكي و اينترنتي مان بود.

ارديبهشت 1384 تا ارديبهشت 1385، اولين سال حضور ما در بازار بزرگ و پرتلاطم مشهد بود كه با رزومه اي با بيش از 90 سايت اينترنتي طراحي شده، دوران پر باري را در دفتر خاطرات كاري ما ثبت كرد.

از ارديبهشت 1385 تا اردیبهشت 1388، در دفتري واقع در بلوار دانشجو به فعاليت خود ادامه دادیم.

الان هم در دفتری واقع در بلوار سیدرضی با یک لیوان چای پر رنگ داغ منتظرتان هستیم.

قدمتان روی چشم!

پیشنهاد رسانه فردایی :-) در همین رابطه، پیشنهاد می‌کنیم این صفحات را هم دنبال کنید:
با ما تماس بگیرید
با ما تماس بگیرید
با ما تماس بگیرید
با ما تماس بگیرید